0
0.00  0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Plávajúca podlaha v Žiline ?

Plávajúca podlaha v Žiline, presne na adrese Kamennej 3, skrýva miesto, ktoré zmení váš pohľad na podlahy v Žiline. Predstavte si showroom, kde každý krok odhaľuje nový príbeh, kde podlahy nie sú len tichými svedkami vašeho domova, ale stávajú sa jeho srdcom. Toto miesto existuje a nájdete ho v OC IDEA, kde sme pre vás pripravili kúzelný svet podláh.

Predstavte si chvíľu, že vstupujete do našeho showroomu. Okolo vás pohľad zachytí kaleidoskop vzorov a farieb. Každá podlaha tu má svoj príbeh, svoju dušu. Sú tu kompozitné podlahy, ktoré v sebe ukrývajú sľub odolnosti a dlhovekosti, drevené podlahy, ktoré vám pripomenú prírodu a jej nekonečné krásy, laminátové podlahy, ktoré ponúkajú dokonalý kompromis medzi kvalitou a cenou, a mnoho ďalších.

V našej ponuke nájdete aj soklové lišty, rohovníky k lištám a podložky, ktoré sú nevyhnutným doplnkom pre dokonalý vzhľad vašej novej podlahy. Či už hľadáte drevené lišty, MDF alebo plastové lišty, máme pre vás pripravený široký výber. A ak vašim snom sú biele soklové lišty, nechajte sa uniesť naším bohatým sortimentom, ktorý vás určite osloví.

V našom showroome nájdete aj plávajúce podlahy, ktoré sú pripravené k okamžitému odberu. Vieme, ako je dôležité mať možnosť okamžite realizovať svoje plány a myslíme na to. S nami nemusíte čakať.

Ale naše služby nekončia len pri predaji. Sme odborníci na podlahy a chápeme, že každý projekt je jedinečný. Preto vám ponúkame obhliadku, kvalitnú prípravu podkladu, poradenstvo a profesionálnu montáž. Naším cieľom je, aby ste sa vo svojom domove cítili nielen pohodlne, ale aby ste sa na svoje podlahy mohli pozerať s hrdosťou a radosťou.

Plávajúca podlaha Žilina

Predstavte si, že vaša podlaha nie je len tichým pozorovateľom, ale stáva sa súčasťou vašich spomienok. Každý krok, každý smiech, každý tichý moment, všetko to uchováva. Vyberte si podlahu, ktorá rozpráva váš príbeh, ktorá je odrazom vašej osobnosti a vášho života.

Navštívte nás v našom showroome v OC IDEA na Kamennej 3 v Žiline a spoločne vytvoríme priestor, ktorý bude nielen krásny, ale aj plný príbehov a spomienok. Pretože vaša podlaha nie je len podlaha. Je to časť vášho domova, časť vášho života. A my sme tu, aby sme vám pomohli vybrať tú pravú. Plávajúca podlaha v Žiline jedine v Kvalitné podlahy - VANES .

Neprehliadnite tieto modely kvalitných podláh

Prihláste sa a získajte ako prví informácie o Novinkách, Zľavách či Akciách
Menu
cartcrossmenuchevron-down