0
0.00  0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Marmorette 2.0 DLW

Predstavte si, že by mohla byť nielen nádherná na pohľad, ale aj priateľská k životnému prostrediu, odolná voči každodennej záťaži a jednoduchá na údržbu. Práve taký je náš produkt - Prírodné linoleum Gerflor Marmorette 2.0 DLW. Toto linoleum vám prinesie kombináciu prírodných materiálov a vysokofunkčnej technológie, vďaka ktorej vaša podlaha prekoná očakávania na mnoho rokov.

Predstavte si, že by vaša podlaha mohla rozprávať. Čo by povedala? S linoleom Gerflor Marmorette 2.0 DLW by určite hovorila o rokoch neúnavnej služby, o tom, ako odoláva škvrnám a ako je príjemná na dotyk a na pohľad. A najlepšie na tom je, že keď jej príbeh skončí, nebude to záťaž pre našu planétu - vďaka svojej recyklovateľnosti sa môže narodiť znovu.
Linoleum Gerflor marmorette je výsledkom 140 rokov inovácií a skúseností. Je to viac ako len podlaha. Je to váš príspevok k zdravšiemu a štýlovejšiemu životnému prostrediu. S exkluzívnou povrchovou úpravou NEOCARE, ktorá zabezpečuje vynikajúcu odolnosť proti škvrnám, a s hrúbkou 2 mm je ideálna voľba pre miesta s vysokou záťažou, ako sú školy, nemocnice alebo verejné priestory.
Keď si vyberáte podlahu, myslíte nielen na dnešok, ale aj na zajtrajšok. Vyberte si linoleum Gerflor marmorette a zainvestujte do budúcnosti svojho domova, ako aj planéty.

5 najväčších výhod produktu:

1. Vysoká odolnosť a dlhá životnosť: Vďaka exkluzívnej povrchovej úprave NEOCARE a hrúbke 2 mm je linoleum odolné voči vysokým záťažiam a škvrnám, čo zaručuje jeho dlhú životnosť.

2. Ekologická udržateľnosť: Linoleum je vyrobené z 98% prírodných materiálov a je plne recyklovateľné, čo z neho robí ekologickú voľbu pre váš domov.

3. Zdravotná bezpečnosť: S certifikátmi ako Blue Angel, emisná trieda A+, M1, DGNB, je toto linoleum garantovanou voľbou pre zdravé bývanie.

4. Jednoduchá údržba: Vďaka inovatívnej povrchovej úprave NEOCARE je podlaha ľahko udržiavateľná, čo šetrí váš čas a energiu.

5. Marmorette 2.0 pridáva štýl a eleganciu každému interiéru, umožňuje vytvoriť jedinečnú a príjemnú atmosféru v každej miestnosti.

Prihláste sa a získajte ako prví informácie o Novinkách, Zľavách či Akciách
Menu
cartcrossmenuchevron-down