0
0.00  0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Authentic Solidlock SPC s podložkou

Predstavujeme kompozitnú podlahu Authentic Solidlock SPC - podlahu, ktorá vás ohromí svojou kvalitou, robustnosťou a autentickým designom. Táto podlaha vám ponúka to najlepšie z oboch svetov - dokonalú odolnosť kompozitu a prirodzený vzhľad pravého dreva. Naša podlaha je vyrobena z tvrdého RIGID SPC jadra a je spojená pomocou patentovaného klikového systému uniclic, ktorý zaisťuje ľahkú a rýchlu inštaláciu

 

Predstavujeme kompozitnú podlahu Authentic Solidlock SPC - podlahu, ktorá vás ohromí svojou kvalitou, robustnosťou a autentickým designom. Táto podlaha vám ponúka to najlepšie z oboch svetov - dokonalú odolnosť kompozitu a prirodzený vzhľad pravého dreva. Naša podlaha je vyrobena z tvrdého RIGID SPC jadra a je spojená pomocou patentovaného klikového systému uniclic, ktorý zaisťuje ľahkú a rýchlu inštaláciu. Toto riešenie vám ušetrí čas, úsilie a peniaze, ktoré by ste strávili na namáhavých prácach. Pre svoju 3D autentickú štruktúru je táto podlaha naozaj výnimočná. Každý kus je tak detailne prepracovaný, že vytvára dokonalú ilúziu pravého dreva. A to všetko za zlomok ceny masívnej drevenej podlahy. Táto podlaha je tiež vodeodolná, takže sa nemusíte obávať o jej poškodenie vplyvom vody alebo vlhkosti. A čo je najlepšie, je ideálna na podlahové kúrenie s nízkym tepelným odporom, čo znamená, že vaše miestnosti budú vždy teplé a príjemné. Na spodnej strane nájdete integrovanú zvukoizolačnú podložku, ktorá vám poskytne tuto tichú a pohodlnú atmosféru, o ktorú sa usilujeme. Zhrnuté:
- Autentický vzhľad: 3D štruktúra pre dokonalú ilúziu pravého dreva.
- Ľahká inštalácia: rýchla a jednoduchá vďaka patentovanému klikovému systému uniclic.
- Vodeodolnosť: Perfektný výber pre kuchyne, kúpeľne a ďalšie vlhké miestnosti.
- Podlahové kúrenie: Nízky tepelný odpor umožňuje efektívne využitie podlahového kúrenia.
- Zvukoizolačnosť: Integrovaná podložka zaisťuje ticho a pohodlie vo vašich priestoroch. Zvoľte kompozitnú podlahu Authentic Solidlock Premium a transformujte svoj domov na miesto, kde sa budete cítiť skutočne pohodlne a šťastne.

Prihláste sa a získajte ako prví informácie o Novinkách, Zľavách či Akciách
Menu
cartcrossmenuchevron-down