0
0.00  0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

O nás

Vitajte na našej stránke Vanes Slovakia s.r.o. Radi by sme vám priblížili náš príbeh a dôvody, prečo sme sa stali vášim ideálnym partnerom pri výbere a montáži podlahy snov.

Pred 25 rokmi sme založili spoločnosť s jedným cieľom - priniesť kvalitné a estetické podlahové riešenia pre každý domov. Boli sme presvedčení, že podlaha nie je len povrch, na ktorom chodíme, ale základný stavebný prvok, ktorý ovplyvňuje celkovú atmosféru interiéru. A práve táto myšlienka nás viedla k tomu, aby sme sa neustále zdokonaľovali vo svojom remesle a ponúkali iba to najlepšie pre našich zákazníkov.

Či už ste mladý pár plánujúci nový domov alebo starší manželia rekonštruujúci svoje hniezdočko po odchode detí, veríme, že máme pre vás ten správny produkt. A ak ste architekt či investor pracujúci na veľkom projekte, s našimi skúsenosťami a odborným prístupom vám radi pomôžeme dosiahnuť úspech.

Navštívte naše predajne podlahy Žilina a podlahy Trenčín a poradíme vám s výberom.

Čo nás odlišuje od konkurencie? Sme presvedčení, že kvalita je v našej práci najdôležitejšia. Preto dávame dôraz na detail pri montáži podláh a používame iba overené materiály. Okrem toho máme širokú ponuku produktov - drevené podlahy, kompozitné a vinylové podlahy, laminátové podlahy a príslušenstvo. A aby sme zákazníkom poskytli komplexný servis, ponúkame aj interiérové dvere, drevené terasy, lišty a iné riešenia pre podlahy.

Naše odborné znalosti a skúsenosti nám umožňujú rýchlo sa prispôsobiť potrebám trhu a neustále rozvíjať nové produkty a služby. Naše dlhoročné partnerstvá s dodávateľmi zaručujú stabilnú kvalitu produktov za atraktívne ceny.

Takže prečo si vybrať práve nás? Pretože u Vanes Slovakia s.r.o. dostanete nielen kvalitné produkty, ale aj profesionálnu montáž a individuálny prístup. Veríme, že naše dlhoročné skúsenosti, široká ponuka a dôraz na detail nás robia jedinečným partnerom pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivé podlahové riešenia.

Tešíme sa na spoluprácu s vami a veríme, že spoločne dosiahneme váš sen o dokonalej podlahe. Nech už máte akékoľvek otázky alebo potrebujete poradiť s výberom podlahy či príslušenstva, neváhajte nás kontaktovať. Náš priateľský tím je tu pre vás!

Neprehliadnite tieto modely kvalitných podláh

Prihláste sa a získajte ako prví informácie o Novinkách, Zľavách či Akciách
Menu
cartcrossmenuchevron-down