0
0.00  0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Arteo Design

Hľadáte podlahu, ktorá bude nielen oázou krásy pre Vaše oči, ale aj pevným základom, ktorý pretrvá roky a roky? Laminátová podlaha Arteo Design bola stvorená práve pre Vás!

 

Predstavte si, že Vaša domácnosť získa nový rozmer s podlahou, ktorá v sebe snúbi eleganciu prírodného dreva a inovatívnu technológiu. Arteo Design je synonymom pre luxus, ktorý si môžete dopriať bez kompromisov.

 

Nechajte sa uniesť krásou synchropórovej štruktúry, ktorá detailne napodobňuje pravé drevo. Každý krok po tejto podlahe je ako prechádzka po lesnej cestičke, kde pocítite každú nerovnosť, ako by ste sa dotýkali skutočného dreva.

 

Nemusíte byť odborník na to, aby ste si podlahu položili sami. Vďaka intuitívnemu systému klik môže byť montáž hrou, ktorú zvládnete s ľahkosťou a pohodou. A ak sa obávate, že voda by mohla byť nepriateľom Vašej novej podlahy, nechajte strach bokom. Vďaka AQUA odolnosti môžete pokojne rozliať vodu a nechať ju na podlahe až 24 hodín bez toho, aby ste museli panikáriť.

 

Vyberte si formát, ktorý bude ladiť s Vaším interiérom - či už preferujete majestátne XXL dosky alebo elegantný, užší formát lamely. Arteo Design sa prispôsobí Vašej vízii dokonalého domova.

 

Urobte z Vašej podlahy základ, na ktorom sa budú budovať spomienky. S laminátovou podlahou Arteo Design otvoríte dvere do sveta, kde dizajn spoznáva funkčnosť a kde sa Vaše nohy budú cítiť ako doma.

 

5 najväčších výhod produktu:

 

1. Najvyššia trieda odolnosti AC5: Znamená to, že Vaša podlaha vydrží aj najnáročnejšie podmienky a zostane ako nová roky.
2. Synchropórová štruktúra: Perfektná imitácia pravého dreva, ktorá dodáva podlahe autentický vzhľad a pocit pri chôdzi.
3. Jednoduchá montáž: Systém klik umožňuje rýchlu a bezproblémovú inštaláciu, ktorú zvládne naozaj každý.
4. AQUA odolnosť: Podlaha vydrží striekajúcu vodu v spoji až 24 hodín, takže nehrozí poškodenie pri nehodách s vodou.
5. Flexibilné rozmery: Možnosť výberu medzi XXL formátom a klasickým užším formátom lamely umožňuje ideálne prispôsobenie sa vašim priestorovým potrebám.

1 2
Prihláste sa a získajte ako prví informácie o Novinkách, Zľavách či Akciách
Menu
cartcrossmenuchevron-down