0
0.00  0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Kingsize

Objavte kráľovský rozmer pohodlia s laminátovými podlahami EGGER Kingsize! Tieto podlahy nie sú len vizuálne pôsobivé, ale ponúkajú aj výnimočnú odolnosť a dlhovekosť, ktorá prevyšuje očakávania. Každá doska s mimoriadnou šírkou 327 mm prináša pocit luxusu a priestrannosti do vášho domova či kancelárie, zatiaľ čo 8 mm hrúbka zabezpečuje stabilný a pevný základ pod vašimi nohami. Predstavte si podlahu, ktorá stojí bok po boku s vami v každodennom živote, odoláva vode počas 72 hodín a s ľahkosťou čelí každodenným výzvam.

Objavte kráľovský rozmer pohodlia s laminátovými podlahami EGGER Kingsize! Tieto podlahy nie sú len vizuálne pôsobivé, ale ponúkajú aj výnimočnú odolnosť a dlhovekosť, ktorá prevyšuje očakávania. Každá doska s mimoriadnou šírkou 327 mm prináša pocit luxusu a priestrannosti do vášho domova či kancelárie, zatiaľ čo 8 mm hrúbka zabezpečuje stabilný a pevný základ pod vašimi nohami. Predstavte si podlahu, ktorá stojí bok po boku s vami v každodennom živote, odoláva vode počas 72 hodín a s ľahkosťou čelí každodenným výzvam. S laminátovými podlahami EGGER Kingsize je to realita. Vďaka antistatickej a antibakteriálnej úprave sa tiež môžete tešiť na jednoduchú údržbu a zdravé životné prostredie pre vašu rodinu či kolegov. Navyše, s 20-ročnou zárukou, ktorá je súčasťou radu EGGER PRO Kingsize, máte istotu, že vaša investícia je chránená na dlhé roky. A či už hľadáte dokonalý povrch pre váš obývací priestor alebo odolnú podlahu pre stredne zaťažované komerčné priestory, EGGER Kingsize je dokonalou voľbou, ktorá spája estetiku s funkčnosťou.

Prečo si vybrať laminátové podlahy EGGER Kingsize:

- Extra veľký rozmer: S šírkou 327 mm, tieto dosky prinášajú pocit luxusu a priestrannej elegancie do každej miestnosti.
- Vysoká odolnosť: S záťažovou triedou 32 sú podlahy navrhnuté tak, aby odolali vysokému zaťaženiu v domácnostiach aj komerčných priestoroch.
- Vodoodolnosť: AQUA technológia umožňuje podlahám odolať vode po dobu až 72 hodín, čo je ideálne pre oblasti s vyššou vlhkosťou.
- Zdravé prostredie: Antistatická a antibakteriálna úprava zaisťuje, že vaše podlahy prispejú k čistote a hygienickosti vášho prostredia.
- Dlhá životnosť: S 20-ročnou zárukou môžete mať istotu, že vaša podlaha bude slúžiť a vyzerat vynikajúco roky a roky.Vyberte si EGGER Kingsize a doprajte si podlahu, ktorá je nielen krásna na pohľad, ale je tiež navrhnutá pre život. Vaše nohy vám poďakujú!

Prihláste sa a získajte ako prví informácie o Novinkách, Zľavách či Akciách
Menu
cartcrossmenuchevron-down