0
0.00  0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Drevené podlahy

Naše drevené podlahy sú najlepšie pre zdravé bývanie. Vďaka emisnej triede A+ sú naše podlahy šetrné k vášmu zdraviu aj životnému prostrediu, pričom vám zaručujú najvyššiu možnú kvalitu vzduchu vo vašom domove.
Máte radi pocit prírodného tepla pod nohami? Naše drevené podlahy sú ideálne riešenie aj pre domácnosti s podlahovým kúrením. Vďaka špeciálnej úprave sú plne kompatibilné s týmto moderným spôsobom vykurovania, poskytujú rovnomerné rozloženie tepla a zároveň znižujú vaše vykurovacie náklady.

1 2 3 6

 

Drevené podlahy, častokrát označované ako drevené parkety patria medzi najobľúbenejšie podlahy v domácnosti, pričom nezáleží na tom, či sa jedná o malý byt alebo rodinný dom.
Urobte zo svojho domova oázu pohody a tepla s našimi prémiovými drevenými podlahami. Naše podlahy nie sú len vizuálnym potešením pre každého návštevníka vášho domova, ale sú aj synonymom pre zdravé bývanie. Vďaka emisnej triede A+ sú naše podlahy šetrné k vášmu zdraviu aj životnému prostrediu, pričom vám zaručujú najvyššiu možnú kvalitu vzduchu vo vašom domove.
Máte radi pocit prírodného tepla pod nohami? Naše drevené podlahy sú ideálne riešenie aj pre domácnosti s podlahovým kúrením. Vďaka špeciálnej úprave sú plne kompatibilné s týmto moderným spôsobom vykurovania, poskytujú rovnomerné rozloženie tepla a zároveň znižujú vaše vykurovacie náklady.
V našej širokej ponuke nájdete rôzne šírky a vzory, ktoré vám umožnia vybrať si presne taký formát, ktorý bude dokonale zodpovedať štýlu a rozmerom vašej miestnosti. Či už preferujete minimalistický dizajn alebo sú vám bližšie klasické interiéry, naše drevené podlahy sú tou pravou voľbou, ktorá dodá vášmu domovu teplo a štýl.
Vedeli ste, že drevo má prirodzenú schopnosť regulovať mikroklímu v miestnosti? Tento jedinečný materiál vytvára zdravé prostredie pre vás a vašu rodinu, udržiava optimálnu vlhkosť a zabraňuje rozvoju baktérií a plesní. Je to skvelá voľba pre alergikov, deti a všetkých, ktorí dbajú na čistotu a zdravé životné prostredie.
Nezabudnite, že drevené podlahy sú investíciou, ktorá sa oplatí. Vďaka svojej odolnosti a ľahkej údržbe vydržia krásne roky a roky. A keď sa po čase rozhodnete pre zmenu, jednoducho ich môžete prebrúsiť a znovu ošetriť, aby vyzerali ako nové.
Päť presvedčivých dôvodov, prečo si vybrať naše drevené podlahy:
1. Zdravé bývanie: Emisná trieda A+ zaručuje čistotu vzduchu a bezpečnosť pre vašu rodinu.
2. Kompatibilita s podlahovým kúrením: Naše podlahy efektívne rozvádzajú teplo a pomáhajú ušetriť na vykurovacích nákladoch.
3. Široká ponuka: Rôzne šírky a vzory poskytujú bezkonkurenčnú flexibilitu pri vytváraní vášho osobitého priestoru.
4. Regulácia mikroklímy: Prirodzené vlastnosti dreva udržujú optimálnu vlhkosť a teplo v miestnosti.
5. Dlhovekosť a jednoduchá údržba: Investujte do podlahy, ktorá vám poslúži desiatky rokov a zvládne všetky výzvy každodenného života.
Okrem drevených plávajúcich podláh, resp. drevených parkiet nájdete v našej ponuke aj vinylové podlahy, laminátové podlahy a mnoho ďalších podláh vrátane doplnkov, ako napríklad podlahové soklové lišty či podložky pod podlahu.

Prihláste sa a získajte ako prví informácie o Novinkách, Zľavách či Akciách
Menu
cartcrossmenuchevron-down