0
0.00  0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Ekologické podlahy

bez zápachu, ľahko sa čistí, prispievate k ochrane životného prostredia

Ekologické podlahy Wineo Pureline - Prečo by ste si mali vybrať zelenú alternatívu pre váš domov?

Stále viac ľudí sa dnes rozhoduje pre ekologicky šetrné riešenia nielen v každodennom živote, ale aj pri zariaďovaní svojho obydlia. Ak patríte medzi tých, ktorí hľadajú spojenie krásy, funkčnosti a udržateľnosti, potom sú ekologické podlahy Wineo Pureline presne to, čo potrebujete.

Vyrobili sme pre vás podlahu, ktorá je nielen nádherná na pohľad, ale aj šetrná k životnému prostrediu. Ako je to možné? Základom našich podláh sú prírodné materiály ako repkový alebo ricínový olej a minerálne zložky ako napríklad krieda. Výsledkom je produkt bez prídavku chlóru, zmäkčovadiel a rozpúšťadiel.

Ale to nie je všetko! Naše ekologické podlahy majú ešte viac skvelých vlastností:

1. Bez zápachu: Nikto nemusí vedieť, že ste práve položili novú podlahu - wineo nepáchne ani po prvom položení.
2. Ľahko sa čistia: Udržiavať svoju podlahu v čistote nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí pravidelné vysávanie a utieranie vlhkou handričkou.
3. Odolné proti alkoholu a rozpúšťadlám: Nebojte sa postaviť pohár s vínom na podlahu - nezanechá stopy ani škvrny.
4. Široká škála vzorov a farieb: Môžete si vybrať z množstva atraktívnych vzorov a odtieňov, ktoré sa hodí do každého interiéru.
5. Prispievate k ochrane životného prostredia: Keď si vyberiete ekologickú podlahu Wineo Pureline, investujete nielen do krásy svojho domova, ale aj do udržateľnej budúcnosti našej planéty.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť získať dokonalú kombináciu krásy, funkčnosti a ekologickej šetrnosti pre váš domov! Objednajte si ešte dnes svoje ekologické podlahy Wineo Pureline a staňte sa súčasťou rastúcej komunity spokojných zákazníkov, ktorí majú radi nielen svoj domov, ale aj našu planétu.

Neprehliadnite tieto modely kvalitných podláh

Prihláste sa a získajte ako prví informácie o Novinkách, Zľavách či Akciách
Menu
cartcrossmenuchevron-down